nik_adams: (star)
[personal profile] nik_adams
Бог творить світи. Зіштовхує в Порожнечі гігантського коллайдеру Ніщо з Нічим, жонглює галактиками, розмірковує, як за допомогою сонячної енергії перетворити вуглекислий газ на життєдайний кисень. Хитро посміхаючись в густу сиву бороду прикидає, як краще присобачити до звичайної миші крила птеродактиля і писок свині. Але ні, добрі люди, я не думаю, що Бог когось карає. У нього й без того безліч цікавих і невідкладних проблем. А та злива нещасних випадків, що накрила наших мажорів, то лише наслідки закономірних процесів, що відбуваються в нашому суспільстві. Корупційна Система, яка на їх думку перетворювала їх на богів і робила б їх недоторканими почала їх знищувати. Якщо на пальцях, то працює це приблизно так. Керівник ДАІ дозволяє своєму знайомому чиновнику порушуючи правила дорожнього руху політати на новенькому спортивному авто вулицями міста, сподіваючись, що їхні дороги не перетнуться. Той і літає. До першого стовба. Сам же керівник ДАІ, знаючи, що робиться на дорогах, не ризикує і летить на футбол в надійному, перевіреному всіма можливими службами літаку. Можновладець, який дозволив літати списаному літаку, йде до цілком надійного, щойно побудованого супермаркета , у якого теж всі необхідні дозволи і результати перевірок в порядку. Найобачніший з них нікуди не йде і не їде, залишається вдома, щоб випити з близькими, перевіреними друзями чарку якісної, перевіреної горілки і порадувати родину надійним, перевіреним фейєрверком . Хто зна, може ж їм колись дійде, що вони живуть в тій самій, перевіреній і забезпеченій усіма необхідними дозволами країні, що й ми.

Date: 2013-02-15 01:39 pm (UTC)
From: [identity profile] john-dvorkin.livejournal.com
Навіть не заглядаючи по лінках, можна зрозуміти про що мова :)
Дуже схоже за настроєм на кінцівку фільму "Бумер" - вірою у вищу справедливість.

Date: 2013-02-15 02:15 pm (UTC)
From: [identity profile] nik-adams.livejournal.com
Шкода. А я ж хотів, щоб ніякими вищими силами й не пахло:). Звісно, викладач, який продав диплом майбутньому лікарю, не піде до нього лікуватися, але що його врятує від архітектора його будинку з таким самим купленим дипломом?

Date: 2013-02-15 03:19 pm (UTC)
From: [identity profile] bayantheone.livejournal.com
очень точно

прикол в том, что во многом это они как раз и пользуются на их наворованное бабло созданными благами цивилизации в виде полуфабрикатов

они ЖИВУТ, на всю катушку, и открываются для несчастных случаев, и получается, что чем больше жизни, тем выше риск её лишиться
Edited Date: 2013-02-15 03:19 pm (UTC)

Date: 2013-02-15 03:43 pm (UTC)
From: [identity profile] nik-adams.livejournal.com
Ну почему же, у нас риск даже больше, за счет того, что у них жизнь бьет ключем. Сколько людей гибнет потому, что для них закон не писан. Просто теперь эти проблемы начинают касаться и их. Я бы даже сказал, показательно касаются.

Date: 2013-02-19 03:20 am (UTC)
From: [identity profile] vivagor.livejournal.com
У світі ніщо не відбувається "просто так", кожен заслуговує на своє. Карма!

Date: 2013-02-19 05:50 am (UTC)
From: [identity profile] primardo.livejournal.com
Ты вряд ли помнишь, была в советское время такая шутка - как по-украински будет "пролетарии всех стран, соединяйтесь"?
"Голодранці всіх країв, в одну купу - гоп!"
Для голодранцев лозунг уже не актуален. Теперь он на вооружении высших эшелонов общества.
И они-таки сделают для себя удобный и безопасный мир, не имеющий выхода в нашу кошмарную реальность.
Ну, а накладки - поначалу неизбежны.
И под богом все ходим, конечно. Особенно, если в него не верить...

Date: 2013-02-19 07:54 am (UTC)
From: [identity profile] nik-adams.livejournal.com
Вот и всё, Рrimаrdо, твой период ученичества подошел к концу. Ты познал основы мастерства и теперь понимаешь украинский язык лучше самих украинцев. Твоему учителю больше нечему тебя учить, благословляю.

Date: 2013-02-19 08:05 am (UTC)
From: [identity profile] primardo.livejournal.com
Вы гоните меня, Ребе?(

Хорош гнать, не у меня в блоге!

Date: 2013-02-19 08:27 am (UTC)
From: [identity profile] nik-adams.livejournal.com
Какой там гон, я серьезно. У большинства читателей почему-то сложилось впечатление, что этот "звездопад" я воспринимаю, как возмездие свыше.
Page generated Sep. 22nd, 2017 06:59 pm
Powered by Dreamwidth Studios