Діана

Jun. 10th, 2014 11:15 pm
nik_adams: (star)
[personal profile] nik_adams
http://nazavzhdy.livejournal.com/475828.html

На війні, як на війні. СУП заблокував блог Діани Макарової http://diana-ledi.livejournal.com . Українським та й багатьом іншим користувачам ЖЖ нема сенсу її представляти. Саме завдяки її самовіддачі, безсонним дням і ночам, підірваному здоров'ю українські блоґи- хутірці, такі самодостатні і відморожені, почали спілкуватися між собою, об'єдналися в єдину спільноту, а до ЖЖ струмками і ріками потекли люди з інших соцмереж. Саме вона кропітко і дбайливо вишукувала і відбирала справжні діаманти серед тисяч постів і чи не найбільше за всіх раділа своїй знахідці. Яким далеким зараз це все здається... Я не зустрічав більшу патріотку України і ЖЖ, патріотку не на словах, а на ділі. Чи є при всьому цьому Діана ворогом Росії? Я навряд чи пригадаю хоча б один її пост написаний українською мовою. Всі, як один- достойні взірці мови Пушкіна та Єсєніна, вона справді уміє класно писати і ніколи не соромилася користуватися цим даром. Та навіть не в цьому справа. Я достатньо давно знаю Макарову, щоб з упевненістю сказати, що Росію вона любить всім серцем, як і я. І що серед росіян у неї не менше друзів, ніж серед українців. Так само впевнено можу сказати, що вона ненавидить. Брехню, підлість, несправедливість, боягузтво. Звісно, скажете ви, цього ніхто не любить. Але у Леді ця нелюбов жорстка і непримирима. І саме з цим вона боролася на Майдані і продовжує боротися далі. Аж ніяк не з Росією. Не наша вина, що останнім часом, спрямовуючи свій погляд у бік Росії, ми все частіше натикаємося на саме такі, не гідні людини, якості.

Мені зараз важко підбирати цензурні вирази, щоб висловити свої думки і почуття. Ви не з тим боретеся, панове з СУП. Точно не з тим. Те, що ви зробили з нашою Росією і нашим ЖЖ- на це неприємно дивитися, з цим неприємно жити поряд.
Фейсбук Діани-- https://www.facebook.com /diana.maka rova.37

Date: 2014-06-10 09:42 pm (UTC)
From: [identity profile] vova-comment.livejournal.com
Гарно сказано

Date: 2014-06-11 05:39 am (UTC)
From: [identity profile] nik-adams.livejournal.com
Тільки сказано. Якби щось подібне сталося з кимось з нас, Діана б точно вигадала щось дієвіше, ніж просто сказати і таку бучу здійняла б, що пеклу стало б спекотно.

Date: 2014-06-11 11:45 am (UTC)
From: [identity profile] vova-comment.livejournal.com
Мати б український майданчик..

Date: 2014-06-11 12:06 am (UTC)
From: [identity profile] ghan.livejournal.com
А вот и донесения с другой стороны фронта: http://snowman-fedya.livejournal.com/1564336.html

Date: 2014-06-11 06:23 am (UTC)
From: [identity profile] nik-adams.livejournal.com
Они несколько преувеличивают антироссийскость СУПа. В топе постоянно находятся минимум два- три поста остро антиукраинского содержания с неизменными атрибутами типа "хунта", "недогосударство", "бандеровцы", "укропия". С украинской позицией разве что какой- нибудь Бабченко иногда прорвется. Но банили их даже не за это, а за сбор средств для поддержки фактически террористических организаций. Это серьезное уголовное преступление и если бы СУП не отреагировал, то санкции могли последовать в отношении самой организации. Формально Макарова занимается тем же- собирает деньги в поддержку одной из воюющих сторон, размещает в своем блоге реквизиты счетов. Вот только она помогает регулярной армии признанного всеми, в том числе и Россией, государства, которое в данном случае защищает свою территорию. Если наказывать за это Диану, то тогда нужно наказывать любого гражданина из любой страны мира, который платит налоги из которых финансируются вооруженные силы. Личность Вершинина (putnik1) вообще отдельный разговор, но опять же, забанили его не за то, что он "бидон с говном", нет такой статьи ни в гражданском, ни в уголовном кодексе, а за конкретные противоправные действия.

Date: 2014-06-11 06:33 am (UTC)
From: [identity profile] ghan.livejournal.com
По-моему, как раз в топе всего поровну. Хотя я не знаю, как там все устроено, может, этот топ у каждого свой?

Date: 2014-06-11 06:45 am (UTC)
From: [identity profile] nik-adams.livejournal.com
Должен быть общим. Раньше украинский был отдельно, но что- то последнее время у меня отражается только стандартный. Странно, может мне просто так везет заходить?

Date: 2014-06-11 06:58 am (UTC)
From: [identity profile] ghan.livejournal.com
Есть украинский. И некириллический есть.

Date: 2014-06-11 07:04 am (UTC)
From: [identity profile] nik-adams.livejournal.com
В новом стиле я с телефона даже статистику не могу посмотреть, а сообщения- только окольными путями. Переключить на старую с телефона тоже невозможно. "Покращення" прям по Януковичу.

Date: 2014-06-11 07:06 am (UTC)
From: [identity profile] ghan.livejournal.com
А навіщо ви його включали взагалі?

Date: 2014-06-11 07:17 am (UTC)
From: [identity profile] nik-adams.livejournal.com
Блог автоматично перейшов на новий, мене не питали.

Date: 2014-06-11 07:19 am (UTC)
From: [identity profile] ghan.livejournal.com
Странно. У меня спрашивали неоднократно. После чего неоднократно же были посланы в жопу... А от статистики на бесплатных аккаунтах давно уже остались только "мои гости".
Edited Date: 2014-06-11 07:26 am (UTC)

Date: 2014-06-11 03:51 am (UTC)
From: [identity profile] llasta.livejournal.com
у меня её жж открывается без проблем (пока?). Может, он только в Украине заблокирован?
Но вообще да, жж исправно лежит в дни всяких выборов, маршей и прочих акций. Впрочем, когда у нас были какие-то акции, здесь он тормозил, а украинские френды открывали без трудностей.

Date: 2014-06-11 05:41 am (UTC)
From: [identity profile] nik-adams.livejournal.com
Да нет, всё работает. Журнал открыт только для чтения. Оставлять посты и комментировать нельзя.

Date: 2014-06-12 06:49 pm (UTC)
je_suis_la_vie: (Суто)
From: [personal profile] je_suis_la_vie
Щобільше з ЖЖ піде хороших людей, то швидше та шарага стане нецікавою й піде в небуття. Я звідти видаляюся.

Date: 2014-06-25 05:28 pm (UTC)
tanda_mif_chgk: (Default)
From: [personal profile] tanda_mif_chgk
Та й в Діани тут блог тепер є. Ще й аналог "Ленти" є. Плюс спільнота "Наша стрічка" - просто для спілкування. Треба перетягти сюди якнайбільше користувачів - і хай собі ті ідіоти кидають на вентилятор, що заманеться. Я поки що читаю френдстрічку в ЖЖ, але власні пости уже тут - до ЖЖ лише кросспост йде. Ну і сам журнал скопіювала, звісно. Тепер оце мозкую, як би його зберегти вибране з ЖЖ - там у мене багато записів. А мій запис із реквізитами Діаниного фонду заморозили - навіть листа не надіслали! Ну нічого, мені неважко їм написати з вимогами. Треба ж с кимсь погавкатись іноді :)

Date: 2014-06-25 05:50 pm (UTC)
tanda_mif_chgk: (Default)
From: [personal profile] tanda_mif_chgk
Це точно, що перестала...

Date: 2014-06-25 08:03 pm (UTC)
dona_fleur: (Default)
From: [personal profile] dona_fleur
А расскажите мне, пожалуйста, про эту функцию! Я видела, Левконоя рсс настроила, но что-то я пока не разберусь, с английским у меня
плохо:(.

Date: 2014-06-26 01:03 pm (UTC)
dona_fleur: (Default)
From: [personal profile] dona_fleur
Дякую! Розiбралась, здаеться :-)
Справдi, нема нiчого складного , але ж на першiй погляд зовсiм незрозумiло.

Date: 2014-06-30 01:20 pm (UTC)
From: [personal profile] sergs_inf
Мене також СУП блокував декілька разів, тому про всяк випадок я завів тут блог.
Page generated Sep. 22nd, 2017 06:58 pm
Powered by Dreamwidth Studios