nik_adams: (Default)
[personal profile] nik_adams
Сьогодні, 09.08.2014 року, близько 04 год. 45 хв. невідомі обстріляли музей авіації в м. Конотоп, Сумської області. Стріляли швидше за все з гранатомета, пролунало кілька досить сильних вибухів, останній потужніший, мою п'ятиповерхівку, що знаходиться метрів за 200 від місця події відчутно струснуло. Постраждали кілька експонатів музею, списані гелікоптери. Серед мешканців міста призовного віку часто зустрічаю таку позицію, що, мовляв, взагалі- то я патріот і коли ті придурки прийдуть до нас, то я обов'язково піду захищати своє місто, свою домівку. Але їхати на Донбас -- зась, хай самі вирішують проблеми, які вони ж і створили. Вибухи, що останнім часом лунають вже по всій Україні доводять хибність цієї точки зору. Якщо не зупинити цю заразу на сході, то коли тут теж почнеться війна і ракети летітимуть в житлові будинки щось захищати вже буде пізно.

Date: 2014-08-09 09:04 am (UTC)
julia_riweth: (Default)
From: [personal profile] julia_riweth
Кошмар, і в нас час від часу щось обстрілюють з гранатомета.

Date: 2014-08-09 09:36 am (UTC)
julia_riweth: (Default)
From: [personal profile] julia_riweth
Я з Харкова. В нас було тихе місто, поки це все не почалось. А тепер то десь з гранатомета в військкомат стрільнуть, то замінують щось. Тут дуже відчутно, що ніхто не заспокоїться.

Date: 2014-08-09 10:13 am (UTC)
kerbasi: (Default)
From: [personal profile] kerbasi
Я тепер багато часу проводжу у Харкові. Власне у понеділок прокинувся дуже рано, щоб на Інтерсіті+ встигнути, мені слід о четвертій ранку вставати. Отже, зазирнув у Твітер, а там "студентський Майдан Харків" пише про вибухи й автоматні черги в районі вокзалу. Ну нічого - все одно поїхав, тим більш, що вже за годину було відомо, що це локальний акт. Ось так звикаємо до військового часу та тероризму.

Date: 2014-08-09 11:17 am (UTC)
kerbasi: (Default)
From: [personal profile] kerbasi
Я не знаю. Я суто по роботі там буваю, в районі пост-індустріального апокаліпсісу. На соціалізацію не маю часу. У твітері бачу багатьох активістів, але як вони організовані, чи взагалі організовані, не знаю.

Date: 2014-08-09 02:36 pm (UTC)
julia_riweth: (Default)
From: [personal profile] julia_riweth
Є і діють. Але наскільки ефективно - я не бралася б судити. Я хм довіряю. Думаю, без них було б гірше.
kerbasi: (Default)
From: [personal profile] kerbasi

@NatalieZubar - відома громадська активістка

@xyevii_kharkov - попри стьобну назву дуже ефективно збирає кошти та організовує закупівлі та постачання для бійців в зоні АТО

@itsector - дуже інформативний ресурс, також організація постачання до АТО.

Також корисно:

@StudMedia

@MaidanKharkiv

@KharkovPeople

@khppel

Date: 2014-08-09 11:56 am (UTC)
oldbufo_wife: (Default)
From: [personal profile] oldbufo_wife
виглядає саме так, я і у нас в Харкові. обстріляли воених обєкт, шоб налякати місцевих, та продемонструвати, що війна поряд.

Date: 2014-08-09 01:41 pm (UTC)
oldbufo_wife: (Default)
From: [personal profile] oldbufo_wife
я мешкаю поряд з бронетанковим, і тут кожна дитина знає, як потрапити в середину, тому якщо б на меті була б шкода армії, то це робили б не так. це якесь ділетанство бити вікно з гранотомету. більш того, завод знаходиться у промисловій зоні, стриляли вночі, поряд залізничне депо, де щось постійно гупає. про цей випадок більшисть вперше почула з новин, і вже потім зрозуміла, що чула.
галасу чи скоріше трамвайних розмов було много, деякі стареньки взагалі виришили що обстріляли обласний війскомат (до нього одна зупинка). населення налякано, але спецефічно, суто по-українськи,де від переляку до мобілізації один крок.
мій чоловік взагалі вважає, що це хтось залетний роз"їджає по місту та стріляє навмання по війсковим обєктам.
Page generated Sep. 22nd, 2017 06:58 pm
Powered by Dreamwidth Studios