nik_adams: (Default)
[personal profile] nik_adams
До всіх потрібно ставитися з повагою. Насправді інтереси представників влади (або тих, хто з ними харчується) і людей не перетинаються. Першим потрібні гроші і усвідомлення своєї зверхньості над другими. Людині ж потрібна лише гідність. Елітарність перших ґрунтується лише на тому, що електорат їм заздрить і хоче зайняти їх місце. Друге навіть важливіше, бо навіщо багатство і слава, якщо на тебе ніхто не дивиться з захопленням та заздрістю? Давайте не будемо годувати їх честолюбство своєю слабкістю і залишимося людьми, перетворимо їх межигірря, сваровські, гламурні тусовки на пшик. Ото вони обламаються...

Date: 2012-01-16 12:50 am (UTC)
From: [identity profile] ghan.livejournal.com
Отделяя "власть" от "людей", вы ошибаетесь. Она - плоть от плоти того самого электората, причем крайняя плоть. Самые худшие попадают на верх этой пирамиды именно в силу ее скотской сущности.

Date: 2012-01-16 01:43 am (UTC)
From: [identity profile] nik-adams.livejournal.com
Верное замечание- все часть одной Системы, заложниками которой в равной степени являются. Эталон успешности в нашем обществе- человек, имеющий кучу бабок, власть, влияние, связи, вертящий всех на большом и толстом. Я просто предположил, что если изменить акценты в этой системе ценностей, то изменится и Система в целом. Если люди перестанут, образом говоря, поклоняться Золотому тельцу, больше не будет смысла воровать, обманывать, унижать, чтобы взобраться наверх потому, что цели будут совсем другими. Пошутил я:)

Date: 2012-01-16 01:47 am (UTC)
From: [identity profile] ghan.livejournal.com
А какими, по вашему, могут быть другие цели?

Date: 2012-01-16 04:47 am (UTC)
From: [identity profile] nik-adams.livejournal.com
Даже не знаю, чесно говоря. Радость труда, радость творчества. Вот позавчера своими руками антенну дома отремонтировал, я бы даже "Феррари" так не радовался. Или светлое будущее какое- нибудь строить. Утопия, одним словом. С другой стороны, смогли же людям внушить, что "круто"- это когда у тебя в доме золотой унитаз, почему бы и не внушить что-нибудь хорошее?

Date: 2012-01-16 05:25 am (UTC)
From: [identity profile] nik-adams.livejournal.com
Не относитесь, пожалуйста, к тому, что я написал слишком серьезно. И, тем более, не думайте, что я сам к этому серьезно отношусь. Я хорошо понимаю, что культ потребления- основа современной экономики и просто ужас, что случится, если люди поймут, что можно десять лет пользоваться одним и тем же телефоном, а не покупать каждые полгода новый. Это скорее напоминание самому себе, что могли бы быть на свете и другие варианты, в которых я не выглядел бы таким неудачником:). Как- будто все люди на земле вдруг осознали абсурдность происходящего и начали смотреть на олигархов и иже с ними, не как на воплощение своей мечты, а как на дурачков и мир бы сразу должен был бы стать лучше.

Date: 2012-01-16 06:04 am (UTC)
From: [identity profile] ghan.livejournal.com
Да уж какие тут шутки. Вы правы на все сто. Очень жаль, что Миру Полудня по Стругацким не суждено сбыться... Работать ради денег - очень противное занятие.

ах! ах!

Date: 2012-01-16 05:11 am (UTC)
From: [identity profile] muzyka-sniv.livejournal.com
Давайте восклицать,
Друг другом восхищаться,
Высокопарных слов
Не надо опасаться.
Давайте говорить
Друг другу комплименты -
Ведь это всё любви
Счастливые моменты.
Давайте горевать
И плакать откровенно,
То вместе, то поврозь,
А то попеременно.
Не надо придавать
Значения злословью,
Поскольку грусть всегда
Соседствует с любовью.
Давайте понимать
Друг друга с полуслова,
Чтоб, ошибившись раз,
Не ошибиться снова.
Давайте жить, во всём
Друг другу потакая,
Тем более, что жизнь
Короткая такая...

Re: ах! ах!

Date: 2012-01-16 05:29 am (UTC)
From: [identity profile] nik-adams.livejournal.com
Так, щось на зразок цього. І всі в білих тогах...

Date: 2012-01-16 02:14 pm (UTC)
From: [identity profile] vivagor.livejournal.com
Я вже якось казав у своєм у ЖЖ: "вони для мене не існують". Отак і треба до них ставитися: нам ваші цінності - байдуже.

Date: 2012-01-16 02:48 pm (UTC)
From: [identity profile] nik-adams.livejournal.com
Нажаль ми з ними існуємо в спільному інформаційному просторі і може навіть єдиному. Куди ж від цього подірись?

Date: 2012-01-16 02:56 pm (UTC)
From: [identity profile] vivagor.livejournal.com
Діоген - найкращий приклад. :)

Date: 2012-01-16 03:09 pm (UTC)
From: [identity profile] nik-adams.livejournal.com
Справді, приклад показовий. Це ж яким диваком потрібно було видаватися в очах людей, щоб тебе запам'ятали на тисячу років. Людина- тварина соціальна. Це ж яку шалену відмороженість потрібно мати, щоб зовсім не зважати на те як на тебе тикають пальцями, або крутять ними біля скроні. Або ж таку ж шалену харизму, щоб люди сприймали тебе як належне і може навіть бажали наслідувати. Для інших єдине спасіння- втеча в конформність.

Date: 2012-01-16 03:21 pm (UTC)
From: [identity profile] vivagor.livejournal.com
Так, Діоген, як отой "дядя самих чєстних правіл" заставив себе поважати. Навіть царів.

Date: 2012-01-16 09:20 pm (UTC)
From: [identity profile] lesya123.livejournal.com
та вони можуть і не помітити.
а от ми-то заживем!
))

Date: 2012-01-16 09:52 pm (UTC)
From: [identity profile] nik-adams.livejournal.com
Зажили б. Давайте спробуємо на прикладах. В дитинстві ми майже всі займалися колекціонуванням. Ви досягли в цьому найбільших успіхів. Ви обманювали малюків, видурювали у них на різний непотріб найкращі фантики, десь отримували їх чесно, десь просто забирали, користуючись тим, що ви сильніша. Інші дітлахи дивляться на вас з заздрістю і захопленням, підлизуються до вас, вони хочуть бути на вашому місці, бо завдяки фантикам з вами товаришують інші, такі ж удачливі колекціонери і бути такою, як ви престижно і тішить честолюбство. І от одного дня ви йдете собі зі своєю колекцією, а на вас ніхто не звертає уваги. Ви розмахуете своїми здобутками, пропонуєте поділитися ними то одному, то іншому, а вам говорять: "Ти що, дурна? То ж всього навсього шматки паперу, кому вони потрібні? У нас зараз інша тема- ми займаємося тимурівською роботою, наш кайф- допомогти якомога більшій кількості бабусь." І все. Ні ви, ні ваші фантики, як ознака вашої елітарності нікому не потрібні, в тому числі і вам, бо навіщо вам те, що не потрібно нікому. Ви перестаєте без міри гребти їх під себе і поступово фантиків починає вистачати на всіх. Інша справа, що нічого з цього не вийде, надто вже все на цих фантиках зав'язано. А якщо вийде, то через дуже болісний процес.

Date: 2012-01-16 09:54 pm (UTC)
From: [identity profile] lesya123.livejournal.com
=користуючись тим, що ви сильніша=
ну шо за фігню ви кажете??!

Date: 2012-01-16 09:55 pm (UTC)
From: [identity profile] lesya123.livejournal.com
=У нас зараз інша тема- ми займаємося тимурівською роботою=
ви мене лякаєте.
нащо ця совєцька лексика?

Date: 2012-01-16 10:08 pm (UTC)
From: [identity profile] nik-adams.livejournal.com
Лише з двох причин: 1. Це перше, що прийшло в голову. Могли бути скаути чи пластуни, але я нічого про них не знаю. 2. Не бачу в тимурівському русі нічого ганебного. Не все зі знаком "СРСР"- лайно.

Date: 2012-01-16 10:02 pm (UTC)
From: [identity profile] nik-adams.livejournal.com
Це не фігня, це метафора. В реальному житті цьому відповідають, скажімо, рейдерські захоплення, або рекет, як було в 90-х. Ви ж зрозуміли, що я зараз взагалі не про фантики говорив і, тим більше, не про вас?:)

Date: 2012-01-17 10:51 pm (UTC)
From: [identity profile] kotichok.livejournal.com
у вас є рецепт, як це зробити?
"Вона" - це про Тимошенко?

Date: 2012-01-18 05:54 am (UTC)
From: [identity profile] nik-adams.livejournal.com
Так, про неї. На жаль, не маю. За великим рахунком- це питання виховання і пропаганди. Я більше для себе написав, щоб не забути.

Date: 2012-01-18 07:01 am (UTC)
From: [identity profile] kotichok.livejournal.com
Почитала вище ваші відповіді іншим.
Якщо я правильно вас зрозуміла, то на вашу думку найкраща зброя проти влади - байдужість до неї?
Не забувайте про вислів, якому вже не одне десятиліття: "З вини байдужих коїлися і кояться найстрашніші злочини".
І Тимошенко поряд з Януковичем я б не ставила. Він шото одне, а вона - щось інше, як казав старий Сірко)) А поряд з Януковичем я б поставила Ющенка - це йому ми завдячуємо сьогоденням, йому і його Універсалам, якими він витягнув Януковича на поверхню.

Date: 2012-01-18 08:37 am (UTC)
From: [identity profile] nik-adams.livejournal.com
Ви не правильно мене зрозуміли:). Я говорив не про боротьбу проти влади, а боротьбу з культом розкошів, коли вважається, що двоповерховий будинок це мало, а повинен бути, як мінімум, палац, з двома вертольотними майданчиками, гаражем колекційних автомобілів і обов'язково золотим унітазом, щоб крутіше ніж у сусіда по Конче- Заспі. І суспільство також поділяє ці погляди. Коли вкоріниться думка, що достатньо і звичайного унітазу, то красти мільярдами і йти до влади лише заради надмірного збагачення просто не буде сенсу. І взагалі, відношення до роботи, коли не влада для тебе, а ти для влади. Чи не кожного дня чуємо, що десь там у них якийсь міністр подав у відставку, бо в його кандидатській дисертації виявили плагіат, що зупинили і оштрафували мало не Президента, що застрелився прокурор, коли його впіймали на протиправних діях. У нас же можна вчинити п'яний бешкет в аеропорту іноземної держави, прогриміти на весь світ і потім приїхати додому і продовжувати спокійно очолювати правоохоронні органи. Я ставлю їх в один ряд лише тому, що вони вважають, що влада для них головніше за інтереси держави. До речі, у Ющенка, як Президента, права були лише представницькі, керували Верховна Рада і Прем'єр.

Date: 2012-01-18 05:26 pm (UTC)
From: (Anonymous)
Коли вкоріниться думка, що достатньо і звичайного унітазу,


Вы - идеалист: такого, думаю, не будет никогда.

Date: 2012-01-18 06:04 pm (UTC)
From: [identity profile] nik-adams.livejournal.com
Да, маловероятно. Я, чесно говоря, не думал, что к посту отнесутся так серьезно. А тут получается, что я чуть-ли не новую модель мира предлагаю... Мне показалось занятным представить себе лица когда они в один прекрасный день проснуться, а мир совсем другой и никому их "достижения" в самообогащении не нужны, никого они не волнуют и не заставляют в також восхищаться и ненавидеть. Чисто гипотетически представить.
Page generated Oct. 21st, 2017 03:36 pm
Powered by Dreamwidth Studios